> výroba strojů a zařízení, nádob, dílů potrubí a ocelových konstrukcí

Firma KAISRLÍK se zabývá zakázkovou kusovou a malosériovou strojírenskou výrobou dle zákazníkem předložené dílenské výrobní dokumentace, případně dle zákazníkem předložené projektové dokumentace.

Naše výrobní kapacity zahrnují klasickou zámečnickou výrobu, svařovací práce a rozsáhlé spektrum obráběcí výroby. Naše strojní vybavení zahrnuje širokou škálu strojů pro klasickou zámečnickou výrobu: skružovačky plechů, ohraňovací lis a jiné tvářecí lisy, nůžky, pily, CNC pálící automat na autogen a plazmu a svářecí agregáty; a širokou škálu obráběcích strojů: vrtačky, soustruhy, frézy, horizontální vyvrtávačky a obráběcí centra, z čehož přibližně polovina těchto obráběcích strojů je s CNC řízením.

Z materiálů, které zpracováváme, to jsou především materiály z klasických ocelí (11373, 11523, 14220, 15142) a materiály z nerezových ocelí (1.4301, 1.4571). Na obráběcích strojích navíc zpracováváme i materiály z neželezných kovů a plastů.

Naše výrobní spektrum je dáno požadavky našich zákazníků z nejrůznějších průmyslových oborů. Naše produkce mimo jiného zahrnuje:

  1. jednoúčelové stroje, zařízení, manipulátory a jejich díly, které nacházejí uplatnění především při výrobě a montáži motorů a převodovek v automobilovém a lodním průmyslu;
  2. zásobníky, nádrže, sila do cca 60 m3 a tlakové nádoby, které se obvykle uplatňují v krmivářském, potravinářském a chemickém průmyslu a v technologiích povrchových úprav;
  3. díly potrubí, které se nejčastěji používají v zařízeních na zpracovávání nerostných surovin, ale i ve vzduchotechnických průmyslových filtračních zařízeních;
  4. speciální tažné lišty, které jsou určeny pro dřevozpracující průmysl;
  5. ocelové konstrukce, jež se uplatňují v širokém spektru technologických zařízení;

Produkci dodáváme převážně německým a také v menší míře českým strojírenským subjektům, kteří realizují buď vyšší dodávky strojírenských zařízení nebo častěji kompletní dodávky strojírenských zařízení pro finální zákazníky, finální uživatele z celého světa, tedy 95% naší produkce je nepřímo expedováno do rozličných destinací po celém světě.

© 2024 KAISRLÍK s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Grafický návrh: Jurcovka.
WebDesign & WebHosting pro kaisrlik.cz: KRASL.CZ